Park Inn by Radisson Nevsky St. Petersburg Hotel

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Fiyat türü
Daha Fazla Seçenek

Daha Az Seçenek
Ara


Tarihi Mariinsky Tiyatrosu

Meşhur Mariinsky Tiyatrosunun performanslarını izlemek, yerli ve yabancı sanat severler üzerinde unutulmaz etki bırakırlar. St.Petersburg’un bu etkileyici tiyatrosu,  geniş bir röpertuvara sahip ve Tchaikovsky, Rimsky-Korsakov, Prokofiev and Mussorgsky eserlerinin dünya prömiyerlerine ev sahipliğini yapmaktadır.

Nevsky Prospekt’te yer alan Park Inn by Radisson Nevsky St. Petersburg Otel, misafirlerini bu kültürel şehrin tam ortasında ağırlamaktadır. St.Petersburg Otelinde odanızı ayırtarak, St.Petersburg’un en meşhur tiyatrosuna 15 dakikalık mesafede kalmanın, 1. sınıf konaklamanın ve hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Mariinsky Tiyatrosunu ve St.Petersburg’un diğer tarihi yerlerini ziyaret edebilirsiniz
Renkli tavan fresklerinden sayısız balkonları çerçeveleyen ince dekorlu  tırabzanlara kadar Mariinsky Tiyatrosunda herşey birer mimari şaheserdir.

1860 yılında açılan Mariinsky tiyatrosu, St.Petersburg tiyatro sahnelerinin uzun ve masallanmış tarihinin ayrılmaz bir parçasıdır. Şehrin ünlendiği sahne sanatı geleneğini Mariinsky tiyatrosunun nefes kesen operaları, orkestra konserleri ve drama oyunlarında fazlasıyla görebiliyoruz.

Opera, bale gösterileri veya orkestra konserleri için biletler, tiyatronun web sitesinden veya tiyatro gişelerinden rezerve edilebilir.

Eğer Mariinsky tiyatrosunda seyrettiğiniz bir gösteri St.Petersburg sanat ve kültür tarihini daha ayrıntılı inceleme isteğinizi uyandırmışsa sayısı 3 milyonu aşan sanat ve kültür objesinin bulunduğu Hermitaj Devlet Müzesini ziyaret etmenizi öneririz.

Park Inn by Radisson Nevsky St. Petersburg Otel’de, Mariinsky Tiyatrosunun  yakınlarında kalabilirsiniz
St.Petersburg’un en önemli caddesinde yer alan Park Inn Radisson Nevsky St.Petersburg Otel, Mariinsky Tiyatrosu ve Ermitaj Müzesine yürüme mesafesindedir.

Ücretsiz kablosuz Internet erişimi olan popüler Bavyera restoranı, tam teçhizatlı fitnes merkezi, uygun yeraltı otoparkı ile bu otel,  St.Petersburg ziyaretleriniz sırasında “evim” diyebileceğiniz bir yer oluşturmaktadır.

Park Inn Radisson Nevsky St.Petersburg Otel’de odanızı hemen ayırtabilirsiniz.
© 2016 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179