Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport

Halkali Merkez Mahallesi  Fatih Caddesi No.99, Kucukcekmece Istanbul Türkiye +90 (212) 999 67 77
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Hoşgeldiniz

Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport, CNR Expo Fuar Merkezi'ne sadece 4 km mesafedeCNR Expo Fuar Merkezi'nden sadece 4 km uzaklıkta bulunan Park Inn by Radisson Istanbul Atatürk Airport, iş merkezlerine yakın konaklamayı tercih eden misafirlerimiz için oldukça ideal bir konumdadır. İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı' na 4 km mesafede olan otelimiz özenle dizayn edilmiş 154 odası ve bünyesinde barındırdığı Anadolu Ziyafet restoranıyla hizmet vermektedir. Kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, terapi odaları, hamam, sauna ve buhar odasıyla takdir gören Spa merkezimiz misafirlerimize eşsiz bir rahatlama sunmaktadır. Toplantı ve organizasyon düzenlemeyi planlayan misafirlerimiz 422 m²' lik balo salonu dahil 7 tane çok amaçlı toplantı salonlarımızdan birini seçerek organizasyonlarını kolayca planlayabilir.

  • Misafirlerimiz, otelimizden 4km uzakta bulunan İstanbul Atatürk Havaalanı’na gidiş ve gelişte, otelin ücretsiz transfer servisinden faydalanabilirler. Servisimiz, dış hatlar geliş terminalinde A ve B kapıları arasında yer almaktadır. Transfer hizmetimizden faydalanmak için varış gününüzden önce lütfen otel ile irtibata geçiniz.
  • Otelimiz Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'ne yürüyüş mesafesinde olup, Mall of Istanbul ve birçok Outlet merkezine yakın mesafededir.
  • Tüm odalarda ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.
  • Terasıyla Anadolu Ziyafet Restaurant ve Live Inn Room, uzun uçuşlar sonrası dinlenmeniz için ideal olup, 1000m²'lik Spa merkezi, fitness alanı, kapalı yüzme havuzu ve saunasıyla da çeşitli dinlence imkanları sunmaktadır.
  • Otopark alanımız açık ve kapalı olarak ücretsiz misafirlerimizin hizmetindedir.
  • Toplantı ve organizasyon düzenlemeyi planlayan misafirlerimiz 422 m²'lik balo salonuyla birlikte, 6 tane çok amaçlı toplantı salonlarımızdan birini seçerek etkinliklerini gerçekleştire bilirler.
  • “Happiness Guarantee" size verdiğimiz sözdür. Bir şeyden %100 memnun değilseniz lütfen konaklamanız sırasında personelimize söyleyin; düzeltelim, yoksa ödemezsiniz.