Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacik

Kavacik Mah.  Ekinciler cd. Erturk sk Nr.3/1 Beykoz 34810 Istanbul Türkiye
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Hoşgeldiniz

Kavacık’ın ilk uluslararası oteli “Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap etmektedir.

Yoğun bir iş merkezindeki konumu, Hidiv Kasrı ve Göksu Nehri da dahil olmak üzere birçok kültürel ve tarihi mekânın yakınında yer alan Park Inn by Radisson, İstanbul'un hem Avrupa hem de Asya yakasından kolayca ulaşılabilir.

Size yardımcı olmaya hazır güler yüzlü bir ekibin yanı sıra, Boğaz yakınlarındaki otelimiz, 24 saat açık resepsiyon ve oda servisi gibi geniş bir yelpazede hizmet ve otantik bir hamamın da yer aldığı SPA ve fitness merkezi sunmaktadır.

İstanbul'da bir toplantıya ya da daha büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapıyorsanız, 25 ile 108 metrekare arasında değişen toplantı salonları ve 300 metrekarelik bir balo salonunun yanı sıra en son görsel-işitsel teknolojiyle tam donanımlı ve ücretsiz hızlı Wi-Fi ile size yardımcı olabiliriz

Sebep ne olursa olsun, sizi İstanbul’un Asya yakasındaki yeni Park Inn by Radisson Otel’de ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
  • “Happiness Guarantee" size verdiğimiz sözdür. Bir şeyden %100 memnun değilseniz lütfen konaklamanız sırasında personelimize söyleyin; düzeltelim, yoksa ödemezsiniz.